Авторам
УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ СТАТЕЙ ДО ПУБЛІКАЦІЇ
В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «FORENSIC SCIENCE» / «СУДОВА ЕКСПЕРТИЗА»
Стаття, що подається для публікації, повинна бути актуальною, мати новизну, містити постановку завдань (проблем), опис основних результатів дослідження, отриманих автором, та відповідати правилам оформлення.
Представляючи статтю для публікації, автор (автори) тим самим:
– виражає згоду на розміщення повного її тексту в мережі Інтернет;
– дотримується рекомендацій по дотриманню засад академічної доброчесності та приєднується до принципів Комітету з етики публікації (COPE), а саме про те що у тексті статті відсутні плагіат та самоплагіат.
Автор підтвержує, що стаття не була опублікована раніше, не знаходиться на розгляді для публікації в інших виданнях і, якщо буде прийнята, то не буде опублікована в іншому місці в тій самій формі англійською або будь-якою іншою мовою.
Технічні вимоги
Текст має бути: 1,5 інтервалу, шрифт Times New Roman, 14, орієнтація сторінки книжкова. Абзацний відступ 1 см (не допустимо створювати абзацний відступ за рахунок пробілів). Не використовувати переноси слів. Поля: 2 см з усіх боків. Обсяг: 8-20 сторінок.
До статті можна включати графічні матеріали (рисунки, таблиці). Діаграми, рисунки, схеми виконувати з можливістю редагування в WORD (шрифт 10) або у вигляді окремих файлів у форматі .jpg з роздільною здатністю 300x300dpi.
Таблиці мають бути пронумеровані арабськими цифрами; мають бути посилання в тексті за порядком номерів, наприклад, «Таблиця 1». Кожна таблиця має бути згадана, принаймні, один раз у тексті у відповідному порядку. Кожна таблиця повинна мати короткий заголовок; більші описи або вторинна інформація мають бути подані в примітці до таблиці.
Рисунки зазвичай зводяться до однієї ширини (8,4 см) і мають бути підготовлені відповідним чином. Рукописні написи і низька якість комп'ютерної графіки не прийнятні. Файли повинні мати дозвіл 600 dpi. Рисунки мають бути пронумеровані (арабськими цифрами) послідовно відповідно до порядку, в якому вони були уперше згадки в тексті.
Посилання на джерела необхідно робити по тексту у квадратних дужках із зазначенням номерів сторінок відповідно джерела. Наприклад: [3, с. 234] або [2, с. 35; 8, с. 234].
Анотація та ключові слова українською і англійською мовами з перекладом назви і прізвищ автора(ів) обсягом не менше 1800 друкованих знаків. Першою подається анотація мовою статті. Не допускається автоматичний переклад анотації. Ключові слова: п’ять-шість ключових слів.
Оформлення списків літератури
Список має бути пронумерований. У журналі список літератури оформляється відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
References оформляється відповідно до стилю APA (American Psychological Association). Для джерел українською мовою: прізвища, ініціали авторів записуються транслітерацією. Назва роботи перекладається англійською мовою. Назва видання пишеться транслітерацією (якщо немає англомовної версії). У кінці джерела вказується [in Ukrainian]. Якщо стаття має DOI, то це повинно бути показано в посиланні.
Відповідно до редакційної політики видання забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.
Приклад оформлення:
УДК [342.9:343.98] (477)
Власне ім’я Прізвище
Науковий ступінь, вчене звання
Посада, місце роботи
ORCID
КЛАСИФІКАЦІЯ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ ЕКСПЕРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
У статті виокремлено основні напрями діяльності у сфері експертного забезпечення в Україні…[1800 знаків без пробілів]
Ключові слова: сфера експертного забезпечення, судово-експертна діяльність, освітньо-наукова діяльність, міжнародна діяльність, Європейська мережа судово-експертних установ, діяльність із забезпечення експертизою поза межами судового провадження.
Постановка проблеми.
Мета статті.
Аналіз останніх досліджень і публікацій.
Виклад основного матеріалу.
Висновки.
Список використаної літератури:
- Линник О.В., Омельчук Л.В. Актуальність вступу України до Міжнародних судово-експертних мереж. Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). Вип. 2–3 (6–7). 2017. С. 236–241.
…
References:
- Lynnyk O.V., Omelchuk L.V. (2017). Aktualnist vstupu Ukrainy do Mizhnarodnykh sudovo-ekspertnykh merezh [Relevance of Ukraine's entry into the International Forensic Expert Networks]. International Legal Bulletin: Current Problems of Modernity (Theory and Practice), 2–3 (6–7), pp. 236–241. [in Ukrainian]
…
First Name, Last Name. Classification of directions of activities in the sphere of expert ensuring of justice
The article focuses on the main directions of activities in the sphere of expert ensuring in Ukraine…
Keywords: sphere of expert ensuring of justice, forensic activities, educational and scientific activities, international activities, activities by providing expertise beyond the judicial process.